top of page
Katarzyna Poszewiecka2.jpg
     Katarzyna Poszewiecka
   
Wykształcenie
  • Uniwersytet Gdański, Instytut Psychologii, specjalizacja: organizacja i zarządzanie
  • Szkoła Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – certyfikowany terapeuta I stopnia
 
Doświadczenie
Psycholog, trener w firmie szkoleniowo-doradczej Culture4grow. Posiada bogate doświadczenie w zakresie oceny potencjału zawodowego pracowników, badaniu poziomu kompetencji i udzielaniu informacji zwrotnych. Doskonale identyfikuje potrzeby rozwojowe, wskazuje ścieżki rozwoju i karier. Specjalizuje się w sesjach Assessment/Development Center.
Koordynuje interaktywne platformy rozwojowe, prowadzi indywidualne konsultacje rozwojowe oraz szkolenia z zakresu rozwoju i podnoszenia poziomu szczęścia w życiu. Celem prowadzonych przez nią ćwiczeń i treningów jest rozwój osobisty i zawodowy, poprawa efektywności działania oraz satysfakcji i zadowolenia z życia. Do jej ulubionych zagadnień należą kreatywne działanie, odkrywanie potencjałów, poczucie szczęścia w życiu i szeroko pojęta zmiana. A praca z ludźmi to jej pasja.
 
Organizacje, dla których realizowała szkolenia i/lub projekty doradcze to między innymi
Energa Invest S.A., Implicit Explicit Training & Consulting s.c., Impel Security Polska Sp. z o. o., Altkom Akademia S.A., Olivia Business Centre Sp. z o.o. S.K.A., Grupa Eurocash, mBank, Learning System Poland SpeakUp, Curver Poland Sp. z o.o., Energa Operator S.A., LPP S.A., Polmor Sp. z o.o.
 
Mocne strony
komunikatywność, kreatywność, perfekcjonizm
bottom of page